Przewozy do Niemiec

Nie da się ukryć, że Niemcy to kraj, z którym łączy nas wiele stosunków gospodarczych. Z tego powodu tak powszechna jest wymiana handlowa, praca czy też stałe osiedlanie się na zagranicznym terytorium. Aby ułatwić wszystkim zainteresowanym szybki i komfortowy transport zajmujemy się organizacją wygodnych przewozów do Niemiec dla osób z województwa dolnośląskiego. Gwarantujemy błyskawiczną, a zarazem bezpieczną podróż, atrakcyjne ceny oraz korzystną siatkę połączeń.

Przewozy osobowe do Niemiec z Wrocławia, Wałbrzycha i nie tylko

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważne jest zapewnienie naszym Klientom zadowalającego harmonogramu wyjazdów. Z tego powodu organizujemy przewozy do Niemiec we wtorki i piątki, natomiast powrotne kursy do Polski w środy oraz soboty. Zazwyczaj są one realizowane w godzinach porannych, jednak konkretne ustalenia co do godzin przekazujemy najpóźniej dzień przed wyjazdem. Zastanawiasz się nad wybraniem usług transportowych ROB-TRANS? Skontaktuj się z nami telefonicznie lub wypełnij formularz rezerwacji! Podczas gdy ceny przejazdu w jedną stronę zaczynają się od 260 zł, pakiet w dwie strony kupisz już za 480 zł – nie czekaj i skorzystaj z atrakcyjnych okazji już dziś!

ROB-TRANS – bezpieczny przewóz osób do Niemiec

Na wysoki komfort przejazdów organizowanych przez naszą firmę wpływa nie tylko wykwalifikowana i doświadczona kadra kierowców, ale również nowoczesna flota pojazdów. Podróże do Niemiec realizujemy, poruszając się najnowszymi autami Opel Vivaro, które wyposażone są m.in. w klimatyzację czy nawigację. Dzięki temu nawet kilkugodzinny przejazd jest dla kierowców oraz pasażerów samą przyjemnością. Oprócz organizacji przewozów osobowych do Niemiec oferujemy też transport przesyłek o różnych gabarytach. Dodatkowo wszystkich naszych Klientów odbieramy i dowozimy pod konkretnie wskazane adresy – w ten sposób nie muszą oni korzystać z komunikacji miejskiej czy taksówek. Z przyjemnością podejmujemy również współpracę z grupami zorganizowanymi, dla których proponujemy indywidualne warunki.

Tanie i komfortowe przewozy do Niemiec

Jesteśmy doświadczoną firmą oferującą profesjonalne usługi transportowe. Oprócz wykwalifikowanej kadry kierowców możemy się również poszczycić nowoczesną i wygodną dla pasażerów flotą pojazdów. ROB-TRANS to idealne rozwiązanie dla wszystkich osób, którym zależy na bezpiecznym, a zarazem ekspresowym przewozie do Niemiec. Zapraszamy do kontaktu zainteresowanych z województwa dolnośląskiegoWałbrzycha, Wrocławia, ale nie tylko!